Rr. Sheh Ahmet Pazari, Pal. Ambasador 3, Kati II, Apt. 13, Tirane 1010 Albania
+355 696090690

Sex, Perralle & Celular (No Country for Fairy Tales) 2015

Sinopsi

Një shkrimtar librash për fëmijë, i cili e ka të pamundur të funksionojë në një shoqëri e cila funksionon larg ideve të tij romantike, pëson një amnezi të përkohshme, e cila e bën të rishikojë marrëdhënien me bashkëshorten që e tradhëton sistematikisht, partnerët të cilët përdorin të gjitha mënyrat për ta zhvatur si dhe miqtë e vjetër që e keqtrajtojnë, nën një këndvëshrim të ri.

Bazuar nga një shfaqje nga Erion Kame

Informacion

Titulli Origjinal: Sex, Përrallë dhe Celularë
Prodhim: Kinostudio Dardan,Ska-Ndal,Digitalb,RTSH
Producent: Gent Prizreni,Genc Permeti
Zgjatja e filmit: 85 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2015
Lloji: Komedi
Aktorë: Genc Fuga, Gent Kame, Egla Ceno, Gezim Rudi, Dejvid Muka, Arjola Basho
Regjisori: Erion Bubullima
Distributori: DIGITALB